شرکت مهندسی نیکان سازه سیوان (سهامی خاص) به منظور انجام فعالیتهای مربوط به امور پیمانکاری در رشته های ساختمان، تاسیسات، مخابرات،برق، آب و صنعت مجوز فعالیتهای خود را در سال 1388 اخذ و در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران تحت شماره 345935 به ثبت رسانیده است .
مدیران و کادر تخصصی شرکت که سالیان متوالی در صنایع مختلف فعالیت داشته اند از تجربیات ارزنده ای در حوزه فعالیتهای اجرایی مرتبط ،پروژه های نیروگاهی ، پالایشگاهی ، پتروشیمی و سایر خدمات صنایع برخوردارند.
همچنین این شرکت در دو شاخه : 1- ابنیه 2- تاسیسات و تجهیزات دارای گواهینامه رتبه بندی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور میباشد.
اعضاء هیئت مدیره به منظور ارائه بهترین کادر فنی و اجرایی، اقدام به جذب نیروهای متخصص و مجرب در امور فعالیتهای فوق با هدف ایجاد تحول کیفی در شرکت نموده اند.
این نیروها بر این باورند که با استفاده از آخرین دانش ها و ابزارهای حرفه ای و اعتقاد به اصل کیفیت مداری تمامی نیازها را شناسایی کرده و به بهترین نحو، مدیریت اجرای پروژه ها را ارائه می نمایند.
با بکارگیری مجموعه عوامل فوق، مرحله جدیدی را در ارائه اجرای پروژه ها ، آغاز نموده ایم .
این تنها یک ادعا نیست بلکه یک تعهد اخلاقی است که با یاری پروردگار یزدان، حمایت شما و تلاش ما قطعا” تحقق پذیر خواهد بود.-